+38(066)842-45-42

info@hotel-premium.cv.ua

Украина, г.Черновцы, ул. Главная 124 б

  • Русский
  • English
  • Українська
  • Deutsch
  • Română
+38 (066)842-45-42
Ласкаво просимо в ресторан Premium!
Красота і зручність, смачні блюда і затишна обстановка. Європейська, східна, українська кухня, висока якість обслуговування, вишуканість і неповторні враження.  Все це пропонує своїм гостям клуб-ресторан "Преміум", котрий розташований в одноіменному готелі на центральній вулиці міста Чернівці. Кожного ранку, гостей ми пригощаємо гарячими сніданками зі свіжою випічкою, вдень пропонуємо провести ділові обіди під легку музику від провідних діджеїв міста, а вечером забути про метушню і насолодитись разом зі своїми близькими справжніми кулінарними шедеврами шеф-повара під аккомпоненти живий джазових виступів Ресторан дозволяє прийняти одночасно до ста гостей, що являється ідеальним для проведення сімейних і корпоративних свят.
Про нас
Ресторан Premium!
Раді Вас запросити в ресторан «Преміум», один з кращих ресторанів міста Чернівці. У нашому ресторані Ви зможете сховатися від нічного життя міста Чернівці, від нічних закладів, дискотек, від нічного шуму. У ресторані «Преміум» можна знайти затишок і усамітнення з коханою людиною або близькими. Краса і зручність, смачні страви та невимушена обстановка. Європейська, східна, українська кухня, висока якість обслуговування, вишуканий стиль і неповторні враження - все це пропонує своїм гостям ресторану «Преміум» Також в ресторані «Преміум» Ви зможете відсвяткувати дні народження, корпоративи, ювілеї та сімейні свята. Персонал нашого ресторану забезпечать Вам незабутнє свято, і Ви зможете насолодитися атмосферою урочистості на всі 100 відсотків.
Адреса
м.Чернівці, вул.Головна 124-Б
Контактні дані
Готель: +38 (099)030-36-52
+38 (0372)52-88-99
Лаунж: +38(099)140-14-01
Ресторан: +38(066)842-45-42
email: info@hotel-premium.cv.ua
Кращий готель в Чернівцях. Кращий лаунж в Чернівцях. Кращий ресторан у Чернівцях. Готель Чернівці вас чекає. Готель «Преміум» - найкращий готель у Чернівцях, готель Чернівці, готель Чернівці.
Вгору